Jak vyřešit výkyvy FPS u Kingston HyperX DDR4 2400 v R6 Siege?

Když jsem zkoušel rychlé vykukování z rohu, obraz se najednou mírně zasekl. Ten pocit z trhání je v kompetitivních střílečkách prostě nepřijatelný. V GamePP Hardware Sensor Page jsem viděl, že vytížení šířky pásma RAM viselo konstantně na 92 % - 96 %, což způsobovalo, že frame time skákal mezi 8 ms a 22 ms. Nejdříve jsem zkusil v hře vypnout všechny zbytečné stíny, což sice zvýšilo průměrné FPS o 10, ale ty propady v minimálních FPS zůstaly. Tahle jednoduchá kompromisní cesta s grafikou mi prostě nepomohla a začal jsem být zmatený.
Kategorie:Používání softwaru Naposledy aktualizováno:2026-03-30 09:24:26