Jak vyřešit špatné plánování vláken na Biostar B550MHP v GTA V?

Když jsem šel středem Los Santos, FPS mi spadly z 80 na 30, což je v RP režimu naprostá noční můra. V GamePP Hardware Sensor Page jsem viděl, že P-Core byl vyžmáčknutý na 98 %, zatímco ostatní jádra v podstatě spala, což způsobilo zpoždění fyzikálního enginu v rozmezí 25-45ms. Zkusil jsem srazit všechny grafické detaily na minimum, což sice přidalo 10 FPS, ale to trhání zůstalo, což mě fakt vytočilo. Pak jsem použil GamePP Power Plan Switcher a vynutil režim 'Ultimate Performance' a zakázal Core Parking. V RTSS se frametime zklidnil na 11-16ms a pohyb v davu byl najednou plynulý.
Kategorie:Monitorování v reálném čase Naposledy aktualizováno:2026-04-12 20:14:59