Optimalizace napětí Huntkey Blizzard T600 ve Marvel Rivals

Když byla obrazovka plná efektů, FPS padaly tak rychle, že mě z toho napájení bylo fakt zle. Měl jsem top hardware, ale FPS skákaly mezi 144 a 80, protože GamePP Sensor Page ukazoval, že 12V linka kolísala mezi 11.6 a 12.4 V, což CPU hned srazilo takt. Zkusil jsem v Windows zapnout vysoký výkon, ale kromě hlučného ventilátoru to nepomohlo, takže jsem jen zbytečně plýtval časem. Pak jsem šel do GamePP BIOS Load-Line Voltage Adjust Wizard, nastavil LL na režim L3 a přes Power Plan Switcher vynutil extrémní výkon. V 3DMarku pak byla křivka napětí krásně hladká a FPS zůstaly stabilně nad 130.
Kategorie:Nastavení přetaktování Naposledy aktualizováno:2026-05-22 21:30:58