Як розкрити потенціал Manli RTX 5090 D v2 OC у Spider-Man?

Це просто смішно: мати таку карту і бачити просідання кадрів. Під час піке над Манхеттеном FPS падав зі 140 до 110, і хоча цифри високі, на 4K моніторі це відчувається як смикання. GamePP показував, що споживання GPU дико гуляло між 400-450 Вт, а напруга стрибала 1.02-1.08 В. Спробував у драйверах поставити 'Максимальна продуктивність' — стало тільки шумніше, а лаги залишилися, що викликало лише роздратування. Зрештою заліз у GamePP BIOS Load-Line Voltage Adjust Wizard і трохи вирівняв криву, зафіксувавши напругу на рівні 1.06 В. У 3DMark продуктивність зросла на 4%, а FPS тепер стабільно 130-140.
Категорія:Оцінка продуктивності Останнє оновлення:2026-04-19 11:39:35