Warhammer 40K: Space Marine 2 Sapphire RX 9070 XT beállítása
Egy ilyenbe csúcskártyával is FPS dropokat kapni egyszerűen egy rossz vicc. Amikor a rengeteg ellenség rohamra tolott, a kép 130 FPS-ről 70-re esett, a GamePP szenzorok pedig azt mutatták, hogy a CPU egy magja 98%-on pörög, míg a GPU 50% - 70% között csak unatkozott. Először minden grafikát a maxra raktam, de ez csak 4 fokkal növelte a hőmérsékletet, a dropok pedig egyre ugyanakkora maradtak, ez a teljesen rossz irányú próbálkozás csak dühített. Később a GamePP Resource Scheduler Panelbe mentem, és a játék fő folyamatát kényszerítve Real-time prioritásra tettem, miközben minden felesleges háttérfolyamatot letiltottam.